Fitness-Sundays

17

May
2011

Київська Фітнес Спілка запрошує ВСІХ бажаючих на акцію Fitness-Sunday!!!

 FITNESS-SUNDAY – це стрімка спокуса відчуття свободи, яке неможливо спинити! Це подих справжнього життя, вибух сонячної енергії і в той самий час – затишна дружня атмосфера теплоти – саме це чекає на тих, хто приєднається до нашого заходу.  

 

Спорт – чи корисно це? Практично кожна людина відповість «так»! Телебачення та радіо, газети і журнали, інтернет та інші засоби масової інформації повідомляють про всі переваги спорту.  І багато хто говорить собі: «Все, завтра я почну займатися спортом». Біжуть до магазину, витрачають кошти на спортивне знаряддя, однак так нічого і не роблять. Потрібно усвідомлювати, що спорт – це приємно та корисно, і не можна відкладати його на завтрашній день.

 

Здоровий спосіб життя – це сучасно. А всі ми бажаємо бути сучасними. Фітнес – це ідеальний вид спорту для тих, хто не збирається підніматись на вершину спортивного Олімпу, але і зацікавлений підтримувати організм у відмінній спортивній формі.

 

Київська Фітнес Спілка хоче допомогти населенню нашого міста (а далі – й інших великих міст України) стати здоровішими, активнішими та більш життєрадісними шляхом проведення безкоштовних фітнес-тренувань.

 

Найближчим часом такий захід відбудеться  22 травня о 14.00 за участю провідних майстрів спорту в галузі фітнесу та під сучасну музику  (на вас чекатиме три тренування по 30 хвилин).

 

Місце проведення: парк ім. Тараса Шевченка (ст. метро Льва Толстого).

 

Час проведення: 14.00 – 16.00.

 

Усвідомлюючи всю ту відповідальність, що ми беремо на себе, ми зобов’язуємося дотримуватися всіх правил безпеки та етикету, відповідного ставлення до навколишнього середовища та не засмічувати територію (у разі випадків забруднення – все за собою прибрати).

 

Ми переконані, що це сприятиме тому, аби населення нашого міста, особливо молодь, долучилася до культури спорту і здорового способу  життя, позбулися шкідливих звичок!


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)