Літня Школа Волонтерів

26

Jul
2011

Літня Школа Волонтерів

 
З 8.07.2011 по 10.07.2011 Центр «Волонтер» організовував виїзну літню Школу Волонтерів.
Метою Школи волонтерів було формування волонтерської команди з числа новачків та тих, хто вже має волонтерський «стаж», обмін досвідом, підведення підсумків волонтерської діяльності та планування.  
Окрім того, волонтерська команда отримала такий собі невеличкий триденний літній відпочинок на лоні природи, адже зібралися ми у наметовому таборі на березі річки Рось, у Черкаській обл. біля с. Виграїв та с. Яблунівка. Можливість організації нашого табору у такому чудовому місці ми отримали завдяки Київському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який щороку організує тут літній наметовий табір для дітей «Витоки».  
У нашому волонтерському наметовому таборі мешкало 18 волонтерів та два диких коти (які весь час намагалися приєднатися до нашої веселої компанії: залізти в палатки, з’їсти щось смачненьке з чиєїсь тарілки або напитися компоту із загального котлу)
У рамках цих днів у нас було безліч цікавих заходів, емоцій та вражень.
Що стосується змістовного наповнення Школи волонтерів, то ми встигли провести міні-тренінги з написання проектів, відпрацювання лідерських якостей, підбити підсумки волонтерського року (який співпадає з навчальним роком) та запланувати нові добрі справи – волонтерські ініціативи, акції та соціальні проекти.
Крім цього, волонтери мали змогу взяти участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, каталися на каяках, стріляли з лука, купалися у річці, грали у волейбол та просто насолоджувались чудовими краєвидами та природою Черкащини.
Сподіваємось повторити наші пригоди наступного літа!!! Приєднуйтесь!!!!
 
Шукайте повний фото-звіт у нашій Фотогалереї!
 
Підготувала: К. Сергеєва
 
 
 

назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)