Стартував національний конкурс «Корпоративне волонтерство в Україні-2011»

18

Oct
2011

Стартував національний конкурс

«Корпоративне волонтерство в Україні-2011»!

 

Фонд Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору України, програмою «Волонтери ООН», Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Корпусом Миру США та Українським форумом благодійників оголошують про старт національного конкурсу програм з корпоративного волонтерства.

 

Мета конкурсу – відзначити компанії, де розроблені та активно впроваджуються волонтерські програми, що покликані вирішити важливі суспільні проблеми. Конкурс також спрямований на поширення практики волонтерського руху серед компаній в Україні.

 

Умови проведення конкурсу: конкурс проходитиме в наступних номінаціях: «Покращення  якості життя», «Освіта та культура», «Здоров’я та спорт», «Екологія». Основні категорії: «Велика компанія», «Малий та середній бізнес», «Партнерська програма компанії та громадської організації».

 

Як взяти участь: компаніям необхідно заповнити аплікаційну форму. Заявки необхідно надсилати на адресу award@eef.org.ua.

Термін проведення конкурсу: з 7 вересня до 1 листопада 2011 року.

Оцінювання заявок: з 1 по 15 листопада 2011. Конкурсні заявки розглядатимуться журі, до якого увійдуть експерти бізнес-асоціацій, Представництва ООН в Україні та інших провідних українських та міжнародних організацій, що займаються розвитком волонтерства.

 

Оголошення результатів: результати конкурсу будуть оголошені під час урочистої церемонії нагородження на початку грудня 2011 року.

Учасники конкурсу: до участі в конкурсі запрошуються українські та міжнародні компанії, представлені в Україні, що реалізують волонтерські програми впродовж як мінімум двох років та відповідають номінаціям конкурсу.

 

За детальною інформацією стосовно участі у конкурсі, будь ласка, звертайтесь до Катерини Копчук, менеджера із зв’язків з громадськістю Фонду Східна Європа, за телефонами: (044) 200 3824/25/26/27 або електронною адресою award@eef.org.ua


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)