Участь у Десятому ювілейному заході для дітей-вихованців інтернатних заходів Благодійного Фонду «Дорога Майбутнього»

21

Oct
2011

 

Волонтери у дії!

 

Участь у Десятому ювілейному заході для дітей-вихованців інтернатних заходів Благодійного Фонду «Дорога Майбутнього»

 

 14 – 16 жовтня 2011 року наші волонтери Бєлишева Настя, Бедзей Настя, Богач Галина, Гнилянська Оксана та Юрик Дмитро взяли участь у Десятому ювілейному заході для дітей-вихованців інтернатних заходів, що був організований  Благодійним фондом «Дорога Майбутнього» та Міністерством культури та туризму України. Захід відбувся на 5-палубному пароплаві «Генерал Ватутін», що  забравши учасників у Києві, прямував до Каніва. Власне, наші волонтери були запрошені БФ «Дорога Майбутнього» аби допомогти у проведенні розваг та конкурсів для дітей під час подорожі.

У заході взяли участь діти з таких закладів, як: юридичний ліцей МВС, Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат, Володарська санаторна школа-інтернат, Васильківський профліцей, Васильківська спеціалізована школа-інтернат для дітей з порушеннями мовлення, Бучанська школа-інтернат. Завдання наших волонтерів полягало у проведенні квесту для всіх охочих дітей. Доречі, їх було всього 100 осіб :-)

Волонтери Центру допомогли розробити 7 станцій з різними веселими завданнями, що було розташовано на всіх 5 палубах. Дітей об’єднали у 5 команд, кожна з яких отримала маршрутний лист. Дітей дуже захопив цей квест, і вони з азартом бігали по пароплаву в пошуках потрібних їм станцій. На кожній станції команди чекали волонтери, які давали  завдання та оцінювали роботу. 

Наприкінці квесту було підраховано суму балів та нагороджено команду переможців. Звичайно, й інші команди отримали подарунки (книжки).

Паралельно з волонтерськими квестами проводився вокальний та літературний конкурс. Виявилося, на пароплаві подорожувало дуже багато талановитих дітей! Всіх  учасників конкурсу нагородили дипломами та подарунками від Благодійного фонду «Дорога Майбутнього». Діти були задоволені, але не обійшлося й без сліз від розчарування через «несправедливі оцінки журі».

Кожен вечір дітей розважав ді-джей запальними треками. Були запрошені вітчизняні зірки, такі як: Шаніс Ольга, Матіас, Дрес Код, Х-президенти та Лері Вінн, які давали концерт як на пароплаві, так і в Каневі, куди прямував наш «Генерал Ватутін».

У Каніві пароплав простояв цілий день. Учасники заходу встигли покласти квіти на могилу великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, а також побувати в музеї Т. Шевченка, де екскурсовод розповідала про нелегку долю легендарного патріота. Було дуже цікаво та пізнавально.

Ця чудова поїздка сподобалась не лише дітям¸ а й волонтерам :-)
Сподіваємось на співпрацю з Благодійним фондом «Дорога Майбутнього» і в наступному році.

Більше фото - у нашій Галереї :-)

Підготувала: Бедзей Н.

 

 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)