Круглий стіл «Проблеми організації діяльності волонтерських груп»

13

Dec
2011

Одним із важливих заходів, присвячених розвитку волонтерського руху в Україні, став круглий стіл «Проблеми організації діяльності волонтерських груп», який відбувся 13 грудня 2011 року у м. Києві.

Лях Т.Л.

 

 


Його організаторами є Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та Київський міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Участники

 

Захід відбувся у межах проекту «Підготовка організаторів волонтерських груп»1], який реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

 
Основна мета заходу – створення майданчику для розвитку партнерських стосунків та обміну досвідом між ВНЗ, соціальними службами та НДО щодо організації діяльності волонтерських груп.

У круглому столі взяли участь координатори волонтерських груп громадських організацій, вищих навчальних закладів, районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Києва.

 
Організатори: Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», Київський міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Місце проведення та регламент круглого столу: Київський міський Будинок вчителя 
(м. Київ,
 вул. Володимирська, 57, ауд. 314); з 14.00 до 16.00.

 


 

[1] Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

 

 

 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)