Участь у Міжнародній конференції у Берліні

21

Nov
2011

Участь у Міжнародній конференції  у Берліні

 

З 10 по 13 листопада 2011 року в рамках проекту «TESYA-Profesional» у Німеччині (м. Берлін) відбулася фінальна Міжнародна конференція  на тему: «TESYA – Yes, they can! Концепція тренінгу попередження підліткової агресії: практичний досвід країн Європи».

 

У конференції взяли участь фахівці з України, Німеччини, Росії, Словенії, Угорщини та Болгарії, які протягом двох років під час міжнародних семінарів опановували теорію та практику впровадження програм попередження та корекції агресивної поведінки серед підлітків.

 

Серед учасників заходу були Журавель Тетяна та Сергеєва Катерина, представниці Всеукраїнського громадського центру "Волонтер".

 

У рамках заходу Тетяною та Катериною було представлено досвід реалізації програми профілактики агресивної поведінки підлітків у притулках та центрах соціально-психологічної реабілітації в Україні.

 

Окрім виступу на конференції учасницям вдалося оглянути культурно-історичні пам’ятки Берліну, поринути у Різдвяну атмосферу міста  напередодні Новорічних свят та насолодитися прогулянкою по головним вулицям столиці Німеччини.

 

 

    


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)