Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства

25

Jan
2012

Указом Президента України №32/2012 «Питання сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» було утворено Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства до складу якої увійшла заступник голови ради ВГЦ "Волонтер", доцент, к. пед. наук Лях Тетяна Леонідівна.

Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства (далі – Координаційна рада) є допоміжним органом при Президентові України, створеним для забезпечення діяльності Президента України щодо реалізації державної політики та впровадження системних заходів, спрямованих на формування сприятливого середовища для дальшого становлення в Україні громадянського суспільства, підвищення ролі його інститутів у здійсненні державної політики, а також досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Ознайомитись з повним текстом Указу, Ви можете перейшовши за посиланням:  Указом Президента України №32/2012 «Питання сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)