«Формування безпечної поведінки учнів під час спілкування в Інтернет-просторі»

15

Jan
2012

 

З 29 квітня до 31 грудня 2011 року за розпорядженням Президента України від 02.03.2011 №81/2011-рп Мариною Снітко, волонтером Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», було реалізовано соціальний проект «Формування безпечної поведінки учнів під час спілкування в Інтернет-просторі» за кошти гранту Президента України для обдарованої молоді. До реалізації проекту, окрім фахівців ВГЦ "Волонтер", були залучені також викладачі Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціалісти управління освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації.
 
За час реалізації проекту була проведена значна кількість заходів зі спеціалістами та учнями загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва та м. Василькова:
 
  1. Анкетування спеціалістів (соціальних педагогів, практичних психологів, класних керівників, педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи, методистів управлінь освіти) СЗШ № 25,  СЗШ №  27, ліцею № 38 ім. В.Молчанова, СШ № 41, СШ №  61,  СЗШ №101, СШ № 106, гімназії НПУ ім. М.Драгоманова, СШ № 155, СШ № 28, гімназії № 48  м. Києва; ЗОШ №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 м. Василькова, управління освіти Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації, Васильківського відділу освіти.
  2. Анкетування учнів 8-11 класів вищеперерахованих навчальних закладів щодо особливостей їх спілкування у Інтернет-просторі;
  3. Проведення фокус-груп зі спеціалістами та учнями щодо визначення напрямів діяльності та конкретних заходів з питань формування безпечної поведінки учнів у Інтернет-просторі;
  4. Проведення вступного круглого столу зі спеціалістами ЗНЗ м. Києва та м. Василькова;
  5. Проведення бесід з батьками учнів щодо особливостей діяльності підлітків в Інтернет-мережі в рамках Школи свідомого батьківства, яка проводиться на методистами управліня освіти Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації;
  6. Проведення п’ятиденних тренінгових занять зі спеціалістами ЗНЗ м. Києва та м. Василькова;
  7. Проведення заключного круглого столу зі спеціалістами ЗНЗ м. Києва.
 
Наразі планується розширення мережі загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва, в яких будуть проводитися тренінгові заняття зі спеціалістами, підлітками та їх батьками у сфері формування безпечної поведінки підлітків в Інтернет-мережі.
 
За результатами проекту розроблено посібникз питань підготовки фахівців до формування безпечної поведінки учнів під час спілкування в Інтернет-просторі.
 
Щиро дякуємо всім, хто долучився до виконання проекту!!!
 
Керівник проекту: М. Снітко


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)