Кест з нагоди Всесвітнього дня навколишнього середовища

29

May
2012

Шановні пані та панове,

 

Представництво ООН в Україні запрошує Вас взяти участь в організації освітнього квесту з нагоди Всесвітнього дня навколишнього середовища в якості волонтерів та учасників!

 

Спільно з організацією Footquest ми проведемо пішохідний квест у Києві, мета якого – у цікавій та веселій формі розповісти про завдання сталого розвитку й показати, чому сталий розвиток важливий для кожного з нас.

 

Нам потрібна ваша допомога! Станьте “агентами” пішохідного квесту та допоможіть учасникам дізнатись більше про питання сталого розвитку, які цього року обговорюватимуть лідери країн під час Міжнародної конференції ООН «Ріо+20».

 

Коли?

Неділя, 3 червня, 2012 року з 11.00 до 16.00

 

Що потрібно робити?

Ви будете представниками організаторів – видавати завдання командам-учасницям на відповідній точці, слідкувати за вірним їх виконанням, спілкуватися з учасниками.

 

Більш детальну інформацію ви отримаєте на попередній зустрічі з організаторами у п’ятницю, 1 червня, 2012, 19.00 в офісі ООН в Україні.

 

Зацікавлені? Реєструйтеся!

 

Виникли питання?

Пишіть: footquest.forever@gmail.com

Дзвоніть: 097-184-77-47 ( Микола )

 

Покращимо майбутнє разом – Планета чекає!

 

 

Пішоходний квест - це освітня гра, в якій команді треба вирішувати загадки, розшифровувати загадані в місті місця, розв’язувати головоломки, розшукувати серед звичайних людей незвичайних агентів, рухатися якомога швидше від однієї точки до іншої, і раніше за інших прийти на фініш. (Подробиці: www.footquest.org.ua)

 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)