Сьогодні, 1 червня, неповнолітніх ув'язнених Київського слідчого ізолятору вітали з «Днем захисту дитини»

01

Jun
2012

Сьогодні, 1 червня, неповнолітніх ув'язнених Київського слідчого ізолятору вітали з «Днем захисту дитини»


До дітей завітали представники Державної пенітенціарної служби, Київського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», Релігійної громади «Скинія» та Київського Християнського БФ «Наріжний камінь».Наші волонтери принесли дітям подарунки: розроблені нами ігри, а також книжки від ЮНІСЕФ про здоров'я та безпечну поведінку, предмети особистої гігієни, солодощі. Ув'язнені підлітки радо отримували подарунки :) Адже багато з них не мають підтримки від своїх батьків та родичів, дехто є сиротою, а у когось є батьки, однак сім'я перебуває у складних життєвих обставинах та не може підтримувати дитину, яка опинилася у місцях позбавлення волі (зазвичай, якраз у наслідок тих складних життєвих обставин...).

 

Ми вже оголошували акцію зі збору предметів особистої гігієни (мила, зубних щіток та паст, шкарпеток тощо) та канцелярського прилання (ручок, зошитів, фломастерів, олівців тощо) саме для цієї категорії дітей - ув'язнених у СІЗО та засуджених неповнолітніх, які перебувають у виховних колоніях. На жаль, знайшлося не так багато бажаючих допомогти саме таким дітям.  Ще раз звертаємося до всіх небайдужих з проханням про допомогу.  Давайте пам'ятати про дітей не лише 1-го червня - у День захисту дітей... Давайте разом із нами  робити корисні справи заради захисту дитинства щодня!

 

У Київському слідчому ізоляторі станом на 1.06.12  перебуває 39 дітей (1 дівчинка та 38 хлопців). ?І хоча суспільство їх називає злочинцями та присуджує недитячі покарання, у більшості з них ще зовсім дитячі мрії... 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)