Європейське містечко в Києві: набір волонтерів відкрито!

10

Jun
2012

Європейське містечко в Києві: набір волонтерів!

Європейський молодіжний парламент – Україна (ЄМП – Україна) з радістю оголошує набір волонтерів для другої частини Європейського Містечка в Києві (на період від 17 червня до 1 липня)! ЄМП Україна завжди підтримував великі проекти, присвячені міжнародному культурному обміну та європейській інтеграції, і цей раз не є виключенням!

 

З 2 червня по 1 липня під Аркою Дружби Народів у Києві можна ознайомитися з проектами та досвідом міжнародної співпраці в 11 обраних сферах – від сталого розвитку до міжнародної кооперації.

 

Виступи українських та зарубіжних музикантів, покази мод та кінофестивалі, тематичний парк, тимчасові виставки – це лише мала частина того, що відбувається протягом червня під Аркою Дружби Народів.

 

Якщо ви шкодуєте, що не стали офіційним волонтером Євро чи просто хочете долучитися до цієї грандіозної події, отримати цінний досвіт, багато цікавих знайомств, попрактикувати англійську та зробити це літо незабутнім – не проґавте свій шанс! Зареєструйтесь до 15 червня, заповнивши форму тут.

 

З приводу питань та додаткової інформації  звертайтесь до координаторів волонтерів Європейського містечка Ірини Гарбуз та Ксенії Чоні за електронною адресою EuroVillage2012@eyp-ua.org.


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тетяна (13.06.2012, 11:15)
я волонтер-євро 2012, ст.м.Нивки

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)