Запрошуємо до обговорення та внесення пропозицій щодо вдосконалення Закону України «Про волонтерську діяльність»

18

Jul
2012

 

 

Доброї години доби!

Звертається до Вас Лях Тетяна - заступник голови Всеукраїнського громадського центру "Волонтер", член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президенті України.

 Члени робочої групи за обговорення ЗУ "Про волонтерську діяльність"

При Координаційній раді з питань розвитку громадянського суспільства при Президенті України я очолюю робочу групу з питань благодійності, волонтерства та громадянської освіти. Згідно Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року №212/2012), та плану першочергових заходів щодо реалізації цієї стратегії перед нашою робочою группою постало питання внесеннягромадського обговорення та напрацювання змін та доповнень до ЗУ «Про волонтерську діяльність».

На думку багатьох державних та громадських організацій України, є ще декілька принципових позицій, які мають бути також враховані.

Запрошую від власного імені та своїх колег по робочій групі всіх небайдужих до розвитку волонтерського руху в Україні до обговорення та роботи по внесенню змін і доповнень до Закону України "Про волонтерську діяльність"!

Нами були напрацьовані пропозиції щодо внесення змін та доповнень до чинного ЗУ «Про волонтерську діяльність». Окрема вдячність Володимиру Купрію за створення порівняльної таблиці! Ми виклали її у файлі, до якого відкрили загальний доступ.

Візьміть також до уваги, що нині на веб-сайті ВРУ є Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про волонтерську діяльність" (щодо удосконалення окремих положень), який був 26.04.12 р. запропонований народним депутатом Шаровим Ігорем Євгеновичем.

Віддаю собі звіт у тому, що зараз період відпусток. Але строки у Плані першочергових заходів з реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні НЕВБЛАГАННІ...

Буду дуже вдячна на зворотній звязок!

З повагою, Лях Тетяна

 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)