Серія круглих столів, об’єднаних назвою «Менеджмент волонтерських груп: проблеми та успішні практики»

20

Aug
2012

  Шановні колеги!

Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» запрошує вас взяти участь у заходах, присвячених розвитку волонтерського руху в Україні та покращенню якості волонтерського менеджменту у державних та громадських організаціях приймаючих міст після проведення чемпіонату з футболу Євро-2012.

Волонтер

Серія круглих столів, об’єднаних назвою «Менеджмент волонтерських груп: проблеми та успішні практики», відбудуться в містах Донецьку, Києві, Львові та Харкові. Вони відбудуться у межах проекту«Підготовка організаторів волонтерських груп»[1], який реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

У межах заходів будуть обговорені актуальні питання нормативно-законодавчого забезпечення діяльності волонтерів в організаціях різного типу, менеджменту волонтерських груп, підготовки координаторів волонтерів, представлені успішні моделі менеджменту волонтерських груп.

До участі запрошуємо представників державних і громадських організацій, ВНЗ, які залучають до своєї діяльності волонтерів, або лише планують чи розробляють волонтерську програму. Усі організації отримають у подарунок навчально-методичний посібник «Менеджмент волонтерів від А до Я», створений фахівцями ВГЦ «Волонтер» у межах проекту.

Організатори:

  • Всеукраїнський громадський центр «Волонтер»
  • Донецький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  • Київський міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
  • Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  • Харківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дати, місце проведення та регламент круглих столів:

20.08.2012 р., м. Харків – Держпром (м. Харків, площа Свободи, 5, 6 під. 9 поверх кім 46); з 13.00 до 16.00 

21.08.2012 р., м. Львів – Личаківська районна державна адміністрація у м. Львові (м. Львів, вул. Костя Левицького, 67, 3 поверх, зала засідань); з 10.00 до 13.00

23.08.2012 р., м. Київ – Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Київ, вул. Довженка2, ауд. 37); з 11.00 до 13.00

Просимо підтвердити Вашу участь, заповнивши анкету.

 

Контактна особа: Лях Тетяна

(E-mailtll.volonter@gmail.com+380503821229).

 



[1] Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні



 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)