Форум з організаційного розвитку

07

Nov
2012

Форум з організаційного розвитку

 

Форум з організаційного розвитку – це нова платформа, яка пропонується для обговорення ключових стандартів та практик з організаційного розвитку громадських організацій; прийняття рішень щодо політик у сфері організаційного розвитку.

 

Мета Форуму:

 

Надати виконавцям та практикам з розвитку організацій можливість обговорити важливі питання в сфері організаційного розвитку НУО; обмінятися інформацією, ідеями та найкращими практиками, сучасними інструментами, техніками та підходами до розвитку спроможності організацій.

 

Форум збере понад 200 представників НУО, які зацікавлені в розвитку власних організацій, провідних НГО та бізнес провайдерів у сфері організаційного розвитку, донорів що мають програми зі зміцнення НГО.

 

Форум триватиме 2 дні:

 

День 1. Нові інструмени та тренди у сфері організаційного розвитку для НГО. Інтерактивний обмін найкращими практиками, підходами та винесеними уроками (lessons learned) у сфері організаційного розвитку. Також на вас чекають: перенесення “он-лайн Маркетплейс” в реальний час; “Акваріум” системи ваучерів, Світове Кафе найкращих практик; презентації успішних історій у форматі ПечаКуча20@20; Ярмарка провайдерів послуг, Марафон майстер-класів провідних НГО та бізнес провайдерів послуг, “Коридор” оцінки організаційної спроможності; Служба підтримки та багато іншого.

 

День 2. Експертна дискусія ключових гравців та сервіс-провайдерів, які зацікавлені у посиленні організаційного розвитку НГО. Презентація та обговорення Концепції з організаційного розвитку для НГО. Обговорення питань прозорості, ефективності послуг з організаційного розвитку, сертифікації та критеріїв відбору надавачів послуг.

 

Запрошуємо волонтерів для допомоги в організації Форуму!

 

Додаткова інформація і реєстрація волонтерів за e-mail: doroshok@ua.fm  (з приміткою у темі "Волонтер Форуму").

Контактна особа:  Дорошок Дмитро Володимирович.

 

 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)