Напередодні новорічних свят допоможіть зігріти дитячі серця

09

Dec
2012

Шановні друзі!

 

Центр «Волонтер», працює з підлітками, які перебувають в місцях позбавлення волі та знаходяться на обліку у кримінальній міліції у справах дітей та кримінально-виконавчих інспекціях, загалом - проживають у сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Основна мета діяльності Центру з такими категоріями дітей полягає у їх ресоціалізації, формуванні у них позитивних ціннісних орієнтацій, навичок здорового способу життя, що загалом сприятиме адекватному розвиткові підлітків кризових категорій та попередженню рецидивної злочинності загалом.

Оскільки більшість дітей, з якими працює Центр, зростають у сім’ях, що знаходяться в складних життєвих обставинах, є малозабезпеченими, багатодітними, відповідно часто такі  діти не мають найнеобхіднішого для навчання та розвитку:

-    одягу (переважно для хлопців 13 – 18 років: шкарпетки, футболки, светри, спортивні костюми, рубашки тощо);

-         взуття (зимові чоботи, черевики, кросівки 40 - 43 розмірів);

-     канцелярського знаряддя для навчання у школі (зошити у лінійку та клітинку, ручки, олівці прості та кольорові, фломастери тощо).

Також часто неможливим для таких дітей є відвідання музеїв, театрів, кінотеатрів, концертів, що безумовно впливає на їх розвиток та формування їх світогляду.  

 

Якщо Ви або організації, у яких ви працюєте, мають можливість долучитися до допомоги таким підліткам та підтримати їх будь-чим з перерахованого, ми були б дуже вдячні.

Про можливість допомогти можна написати сюди: zhuravel.tanya@gmail.com та залишити свій номер телефону. Ми обов’язково зконтактуємо з Вами.

 

 

Дякуємо за небайдужість!

 

 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)