Громадський варіант правок до Закону України "Про волонтерську діяльність"

11

Dec
2012

В Україні існує необхідність внесення змін та доповнень до діючого Закону України «Про волонтерську діяльність» (19.04.2011 № 3236-VI).

Цей закон створив ряд перепон у провадженні волонтерської діяльності, серед яких ключовими є такі: обмеження вікового цензу для фізичних осіб, які бажають займатися волонтерством, необхідність присвоєння юридичним особам статусу «волонтерської організації», обов’язковість соціального страхування волонтерів, неможливість неформального волонтерування. 

 

11 грудня 2012 року відбулося чергове засідання Координаційної Ради з питань розвитку громадського суспільства при Президенті України.

 

На ньому було представлено громадський варіант правок до Закону України "Про волонтерську діяльність", підготовленого у межах проекту "Підготовка громадського варіанту Пропозицій щодо внесення змін і доповнень до Закону України «Про волонтерську діяльність», що реалізовувався Всеукраїнським громадським центром "Волонтер" протягом листопада-грудня 2012 року за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".  

 

Члени Координаційної ради ухвалили:

направити до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо змісту змін до Закону України “Про волонтерську діяльність”, а також звернутися до народних депутатів України – членів Координаційної ради з проханням зареєструвати законопроект щодо внесення змін до зазначеного закону у Верховній Раді України.

 

Громадський варіант Пропозицій щодо внесення змін та доповнень до Закону України «Про волонтерську діяльність» складається з таких документів:

  1. порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)";
  2. пояснювальна записка до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)";
  3. проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)";
  4. тези до виступу на 4 засіданні Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президенті України.

 

Щиро дякуємо членам та експертам робочої групи з благодійності, волонтерства та громадянської освіти за тривалу волонтерську роботу щодо удосконалення ЗУ "Про волонтерську діяльність". Особлива подяка Ганні Гулевській-Черниш, Ірині Боднар, Світлані Сапізі, Володимиру Купрію, Максиму Лацибі, Наталії Романовій, Тетяні Яцків за готовність до роботи та невідмовність!

З повагою, Лях Тетяна

(заступник голови ради ВГЦ "Волонтер")


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Дэви Аркадьев (28.12.2012, 19:44)
От всей души, дорогие братья по разуму-волонтеры Украины, с наступающим Новым годом: http://s01.yapfiles.ru/files/514105/informer7.swf

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)