Прес-конференція на тему: «Чому важлива профілактика ВІЛ серед підлітків, які перебувають в колоніях

20

Dec
2012

 
20 грудня 2012 року голова Виконкому ВГЦ Тетяна Василівна Журавель (у якості спікера) взяла участь у Прес-конференції на тему: «Чому важлива профілактика ВІЛ серед підлітків, які перебувають в колоніях».

 

Прес-конференція відбулася у приміщенні Укрінформу.

 

Організатори: Представництво міжнародної організації «Право на здоров’я», Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я», Державна пенітенціарна служба України.

 

Під час прес-конференції були представлені на широкий загал плани щодо посилення взаємодії організації «Право на здоров’я» із Державною пенітенціарною службою України, перспективи покращення доступу підлітків, які утримуються в колоніях та СІЗО до послуг з профілактики ВІЛ, ризикованого способу їх життя, збереження їх морального і фізичного здоров’я після виходу на волю.

430837_365314966897748_429402163_n

У ході заходу журналісти отримали відповіді на питання:

  • Чому традиційні освітні підходи з профілактики ВІЛ та захворювань, які передаються статевим шляхом, часто не спрацьовують у роботі з підлітками, які утримуються в колоніях і СІЗО, і який підхід може запропонувати міжнародна організація «Право на здоров’я».
  • Від чого врятує і як допоможе просвітницько-профілактична тренінгова програма «Сходинки» 670 підліткам із 8 колоній для неповнолітніх та 4 СІЗО.
  • Як взагалі можна допомогти підліткам уникнути небезпеки зараження ВІЛ, іншими соціально небезпечними хворобами, як навчити їх безпечному і відповідальному ставленні до свого життя і до оточуючих.
  • Наскільки ефективною може бути співпраця між міжнародними, державними і громадськими організаціями, якщо мова йде про благополуччя дітей та підлітків.

 

ВІДЕОЗАПИС

  

Також участь у якості спікерів взяли:

 

  • Валерій Лазебний – координатор проектів представництва організації «Право на здоров'я» (HealthRight International) в Україні.
  • Олег Янчук – начальник департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи із засудженими Державної пенітенціарної служби України.
  • Олександр Бойченко – практичний психолог Прилуцької виховної колонії Управління ДПтС України у Чернігівській області.

 


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)