У Міжнародний день волонтера у столиці обирали найкращих волонтерів 2012 року

05

Dec
2012

 У Міжнародний день волонтера у столиці обирали найкращих волонтерів 2012 року


Члени журі конкурсу У 1985 році Генеральна Асамблея ООН запровадила Міжнародний день волонтера — своєрідний день подяки добровольцям, які безкорисно допомагають людям.

У столичних соціальних службах, ВНЗ і громадських організаціях волонтерів налічується кілька тисяч. 

І уже понад десять років у Києві влаштовують бали для найактивніших.

Нині за звання найкращого змагалося 30 волонтерів Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ВНЗ, громадських організацій.

Організатором конкурсу традиційно є Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки Київського планетарію, Центрального спортивного клубу Збройних сил України, льодової арени ТРЦ "Більшовик" та театру-студії "Чорний квадрат".

Протягом двох місяців 30 волонтерів мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Києва та члени громадських організацій столиці демонстрували членам журі (серед яких була заступник голови Ради ВГЦ "Волонтер" Лях Тетяна Леонідівна) свої знання, уміння та навички, які вони отримали під час занять у «Школі волонтерів», на різноманітних семінарах і тренінгах.

Також оцінювалась і практична діяльність волонтерів протягом усього 2012 року.ÂÂ У рамках конкурсу протягом «Тижня добрих справ» волонтери проводили акції власного авторства, а саме: «Тротуари для пішоходів», «Чисте довкілля. Чисте дозвілля. Здорова нація», «Палінню – ні!», проводили ігрові програми для дітей та молоді з інвалідністю та лекції з використанням інтерактивних методів з теми: «Гендерні стереотипи: або чоловіки і жінки очима суспільства».

Переможцем конкурсу "Волонтер-2012" визнали Марину Сидорчук, викладача кафедри соціальної педагогіки та колекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка. Вона уже кілька років є активним помічником при проведенні багатьох заходів, які влаштовує Київський міський центр соціальних служб. "Для мене волонтерство — це не просто допомога під час якихось акцій. Я намагаюся бути чуйною, адже досить часто люди просто потребують усмішки і уваги. Мені приємно, що мене визнали переможцем року, проте набагато приємніше отримувати слова вдячності від тих людей, яким я допомагаю" – стверджує щаслива переможиця.

Друге місце у міському конкурсі «Волонтер року 2012» виборов Станіслав Загреба, наш волонтер, майбутній магістр із соціальної педагогіки.

Про те, що волонтерство — це своєрідний стиль життя, стверджують і однодумці Марини і Станіслава — хлопці та дівчата, для яких не є проблемою кілька годин на тиждень присвятити допомозі іншим. Вони мало не в один голос розповідають, що їхня діяльність допомагає "викристалізувати" свою особистість і, що важливо, показати оточуючим, що є багато молодих людей, які готові безкорисливо робити добрі справи.

Під час балу настрій у юних волонтерів був досить діловий, багато хто обговорював майбутню акцію — Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повіримо в себе". Багато учасників балу допомагали конкурсантам іще під час проведення районних відбіркових турів і щиро вболівають за своїх підопічних.

Вашій увазі пропонуємо декілька відеосюжетів заходу:

Матеріал підготувала: Лях Т.Л.


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)