Юнь Києва запрошує в країну миру та добра!

30

Sep
2014

 Юнь Києва запрошує в країну миру та добра!

 

27.09.2014 р.

 

 

27 вересня 2014 року ВГЦ «Волонтер» взяв участь у традиційній акції КМЦСССДМ «Юнь Києва», що відбулася в Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський». Цього року акція пройшла під гаслом: «Юнь Києва запрошує в країну миру та добра», що дозволило кожному організатору та учаснику відчути гостру потребу у мирі, спокої та створенні доброзичливої атмосфери як на території парку, так і на території всієї України.

Цей суботній день був по особливому теплий та сонячний, а все, що відбувалося під час акції, було просочене ідеєю миру та добра.

 

Нашій організації випала нагода брати участь у двох видах діяльності:

 

По-перше, соціальні працівники та волонтери стояли на станції «Дій» «Великої соціальної гри». Команди, які підбігали до станції, мали визначити, який зміст вони вкладають у поняття «волонтер», дати характеристику цьому поняттю та, що найцікавіше, відразу ж на станції виконати будь-яку добру справу, яку вони самі мали вигадати.

 

По-друге, нами був організований майданчик з настільними профілактичними іграми та іншими цікавими творчими формами робіт. Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка та будь-яка пересічна молодь мали змогу пограти у «Володар кілець». Найменші гості парку змогли потрапити у чарівний, сповнений цікавих запитань та порад, світ зайчика Маніпулі, граючи у «Пригоди в країні Здоровляндії». Всі діти могли також порадувати себе, своїх батьків та звичайних перехожих своїми незвичайними, сповненими дитячих мрій та сподівань, малюнками.

 

Що там приховувати? Ми й самі на певний час поринули в дитинство: із захопленням співали українських пісень, розмальовували гіпсові фігурки, валяли з шерсті, робили ляльок-мотанок, стояли в черзі на менді (розпис хною по тілу). Але хни на нас вже не вистачило і ми пішли гуляти парком: насолоджувалися лагідним сонечком, збирали цікаві буклети, дивилися як представляють свою діяльність районні у місті Києві центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також дитячі та молодіжні громадські організації.

 

І ще: нас дуже порадувало, що наші настільні ігри дарувалися дітям, а розроблені фахівцями ЮНІСЕФ та ВГЦ «Волонтер» буклети були представлені майже у кожній організації. Це дуже надихає та втілює впевненість у те, що результати нашої діяльності корисні та цікаві!

 

Загалом, ми отримали багато позитивних емоцій, а почуття єдності, яким ми зарядилися під час акції, присутнє у нас і дотепер.

 

Більше фото ТУТ :-)


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)