УВАГА! Запрошуємо на тренінг!!!

12

Apr
2011

16 квітня, у суботу, з 10:00 до 15:00 у Інституті психології і соціальної педагогіки Київського університету ім. Б. Грінченка буде проходити тренінг Особливості використання мультфільмів у програмах профілактики ризикованої поведінки підлітків”.

 

Тренінг, у першу чергу, буде корисний соціальним педагогам, вихователям, психологам, волонтерам, які працюють з дітьми та підлітками у напрямку профілактики ризикованої щодо здоров'я поведінки.

Тренер – Журавель Тетяна Василівна, викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка; тренер Всеукраїнського громадського центру “Волонтер”.

Адреса проведення заходу: м. Київ, пр-т Тичини, 17, ауд. 319, 3 поверх (їхати від ст. метро "Лівобережна" маршруткою 599 до зупинки "Пр. Тичини").

Прохання для всіх бажаючих зареєструватися (вказавши прізвище та місце навчання/роботи) до 10.00 15 квітня, відправивши лист на адресу ten_z@ukr.net  або ж – зателефонувавши за номером 063 433 87 36.


Про проект:

Тренінг відбудеться в межах соціального проекту Київського Університету імені Бориса Грінченка «Київський університет імені Бориса Грінченка – киянам» з метою поглиблення соціогуманітарної допомоги громаді міста.


Проект ініційований студентами та викладачами університету за підтримки голови КМДА О.П. Попова.


Упродовж вихідних днів (субот) 2010-2011 р. БЕЗКОШТОВНО в Інституті психології та соціальної педагогіки працюють профорієнтаційний центр, школа батьківства, проводитимуться тренінги та відеолекторії.


назад до списку новин
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)