Новини

30

Mar
2011

Волонтери продовжують активно використовувати методику Форум-театру. Вистави форум-театру спрямовані на вирішення соціальних проблем. Волонтери програють для глядачів виставу з певною проблемною ситуацією. А далі ...

докладніше

29

Mar
2011

З 29 квітня по 3 травня 2011 року в мальовничому куточку Черкащини, в селищі Виграїв Корсунь-Шевченківськог району на березі р.Рось, відбудеться XXI Всеукраїнський збір-похід волонтерських загонів та скаутських, молодіжних організацій "Козацькими шляхами" під гаслом "Відродити. Пам'ятати. Зберегти."

докладніше

23

Mar
2011

За останній час збільшилась кількість бажаючих робити пожертви. Ми дуже дякуємо всім, хто передав кошти для лікування хворих діток. Окрім того, безліч добрих людей передають нам олівці, фломастери, пластилін, папір....)))

докладніше

20

Mar
2011

За ініціативи Київського міського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» 1 березня 2011 року була розпочата благодійна акція «Карпати для ВІЛ-позитивних дітей» зі збору коштів для оздоровлення двадцяти ВІЛ-позитивних дітей в літній період в Карпатах.

докладніше

16

Mar
2011

11 березня 2011 року у ліцеї «Престиж» стартували заняття, спрямовані на попередження насильства в учнівському середовищі. Учасниками заняття були учні 6-го класу, супервайзерами – класний керівник та психолог.

докладніше

06

Mar
2011

Ми постійно працюємо з онкохворими дітками у ОХМАТДИТІ - допомагаємо у навчанні, організовуємо змістовне та цікаве дозвілля. Особливо діткам подобається ліплення з пластиліну. Його катастрофічно не вистачає нам! Якщо у Вас є можливість - зробіть благодійну справу - подаруйте для роботи з дітками - ПЛАСТИЛІН! Пластилін дозволяє дитячим рукам створювати світ фантазії, казки та благополуччя!

докладніше

05

Mar
2011

Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності підтримав законопроект "Про благодійництво та благодійні організації"

докладніше

05

Mar
2011

5 березня 2011 року відбулося чергове розширене засідання виконкому ВГЦ "Волонтер".

докладніше

22

Feb
2011

Кожен п’ятий громадянин ЄС регулярно й добровільно віддає свій час і вміння на користь громади, не отримуючи на це платні. Найчастіше – для розвитку спорту. Більше половини європейських волонтерів – чоловіки віком 30-50 років, вони освічені і мають постійну роботу. Що ж являє собою волонтерство в Україні? Чим воно корисне для бізнесу, громадської організації, для студента чи пенсіонера? Про це дізнались понад 250 учасників ІІІ Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Волонтерство – шлях до благодійності для кожного» 18 лютого 2011 р. в Києві.

докладніше

20

Feb
2011

Итак, свершилось! Акция «Творческие вечера» была запущена 19 февраля в реабилитационном центре «Ковчег». Акцию проводили Ира Ночная (инициатор и автор), Белышева Настя и Яна Гломозда.

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)