Новини

18

Feb
2011

18 лютого 2011 р. у Києві відбулась ІІІ Міжнародна конференція Українського форуму благодійників "Волонтерство — шлях до благодійності для кожного", участь у якому взяли члени центру.

докладніше

28

Jan
2011

На сьогоднішній день координатори волонтерських груп та волонтери працюють не тільки у Будинку дитини «Берізка», притулках для дітей та центрах соціально-психологічної реабілітації, Всеукраїнській лікарні ОХМАТДИТ, але й починають активно здійснювати профілактично-просвітницьку роботу серед школярів. Одним із осередків, який співпрацює з волонтерами Центру, є київський ліцей «Престиж».

докладніше

27

Jan
2011

18 лютого 2011 року запрошуємо Вас на ІІІ Міжнародну конференцію Українського форуму благодійників «Волонтерство — шлях до благодійності для кожного».

докладніше

07

Jan
2011

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та наступаючим Різдвом Христовим! Бажаємо кожній родині сімейного добробуту, радісних дитячих усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання! Нехай Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагові здобутки. Хай доля щедро обдаровує всілякими благами, а друзі та ділові партнери ніколи не розчаровують! Віншую Вас, господарі, при Вашій родині, нехай добро буде з Вами і щастя віднині! Нехай смуток Ваш і горе спливуть за водою, щоб ніколи не стрічались зі слізьми й бідою! Щоб в доброму здоров'ї хоч СТО літ прожити, собі й дітям красну долю в Бога заслужити! Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

докладніше

16

Dec
2010

Еврокомиссия объявила 2011 год Европейским годом волонтерской работы

докладніше

15

Dec
2010

З 7 по 15 грудня у Галереї Фонду сприяння розвитку мистецтв (вул. Фролівська, 1/6, м. Контрактова площа) пройде фотовиставка "БЛАГОДІЙНІСТЬ КРІЗЬ ПРИЗМУ ОБ’ЄКТИВА" Українського форуму благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

докладніше

06

Dec
2010

УВАГА!!! У четвер, 9 грудня 2010 року, о 18.30 відбудеться зустріч з новачками, які бажають приєднатися до волонтерського руху. Ми чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Довженка, 2, к. 22 (у приміщенні Київського міського центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді).

докладніше

05

Dec
2010

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день ВОЛОНТЕРА! Зі святом усіх, хто причетний до волонтерства та розвитку волонтерського руху в Україні!!!

докладніше

02

Dec
2010

Інфо для волонтерів Акція "Дорога, яку обираєш Ти"

докладніше

01

Dec
2010

Шановні друзі! На численні прохання учасників семінар-тренінг для координаторів волонтерських груп «Організація діяльності волонтерів», який було заплановано на 4 грудня, перенесно на 2 грудня 2010 року.

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)