Новини

11

Dec
2012

Представлено громадський варіант правок до Закону України "Про волонтерську діяльність", підготовленого у межах проекту "Підготовка громадського варіанту Пропозицій щодо внесення змін і доповнень до Закону України «Про волонтерську діяльність», що реалізовувався Всеукраїнським громадським центром "Волонтер" протягом листопада-грудня 2012 року за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

докладніше

09

Dec
2012

Шановні друзі! Напередодні новорічних свят допоможіть зігріти дитячі серця такими важливими для них подарунками! Хлопці та дівчата, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують Вашої допомоги!

докладніше

05

Dec
2012

У Міжнародний день волонтера у столиці обирали найкращих волонтерів 2012 року

докладніше

15

Nov
2012

Волонтери та соціальні працівники Всеукраїнського громадського центру "Волонтер" вітають ЮНІСЕФ з 15-річчям!!!

докладніше

07

Nov
2012

Друзі і колеги - волонтери!!! Запрошуємо взяти участь у щорічному заході "Волонтер року-2012"

докладніше

07

Nov
2012

Увага!!! Шукаємо волонтерів! Форум з організаційного розвитку – це нова платформа, яка пропонується для обговорення ключових стандартів та практик з організаційного розвитку громадських організацій; прийняття рішень щодо політик у сфері організаційного розвитку!

докладніше

25

Oct
2012

4 жовтня 2012 року відбулася зустріч працівників Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» з представниками Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

докладніше

25

Oct
2012

Запрошуємо молодь віком 13 – 24 роки взяти участь в on-line опитуванні щодо думок, поглядів та досвіду тестування на ВІЛ, яке реалізується за технічної підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

докладніше

18

Oct
2012

Шановні друзі! До уваги тих, хто заповнив анкету волонтера на нашому сайті та був на першій зустрічі з волонтерами-новачками, або ж отримав інформацію про напрями волонтерування та обрав один із них! Запрошуємо Вас на заняття Школи волонтерів! Нижче - графік занять на наступний тиждень!

докладніше

11

Oct
2012

З метою обговорення мети та стратегічних завдань проекту «Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ», а також функціональних обов’язків залучених до його реалізації соціальних працівників та волонтерів, 6 - 7 жовтня 2012 року відбулася семінар-нарада на базі ВГЦ "Волонтер".

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)