Новини

18

Oct
2012

Шановні друзі! До уваги тих, хто заповнив анкету волонтера на нашому сайті та був на першій зустрічі з волонтерами-новачками, або ж отримав інформацію про напрями волонтерування та обрав один із них! Запрошуємо Вас на заняття Школи волонтерів! Нижче - графік занять на наступний тиждень!

докладніше

11

Oct
2012

З метою обговорення мети та стратегічних завдань проекту «Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ», а також функціональних обов’язків залучених до його реалізації соціальних працівників та волонтерів, 6 - 7 жовтня 2012 року відбулася семінар-нарада на базі ВГЦ "Волонтер".

докладніше

08

Oct
2012

8 жовтня 2012 р. відбулося чергове засідання робочої групи з питань благодійності, волонтерства та громадянської освіти при Координаційній раді з питань розвитку громадянського суспільства при Президенті України. Було схвалено рекомендації щодо змін та доповнень до ЗУ Про волонтерську діяльність. Чекаємо 18 жовтня на засідання коордради і на схвалення правок.

докладніше

08

Oct
2012

УВАГА! Шукаємо волонтерів! У суботу, 13 жовтня, об 11.00, у Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги, запрошуємо всіх небайдужих людей приєднатися до суботника, що проходитиме на території 2-ї Київської міської клінічної лікарні

докладніше

29

Sep
2012

Шановні колеги, пропоную для остаточних уточнень (перед винесенням у середині жовтня на засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президенті України) матеріали, напрацьовані завдяки зусиллям Володимира Купрія (виконавчий директор благодійного фонду «Творчий центр ТЦК», м.Київ), Ганни Гулевської-Черниш (Директор Українського форуму благодійників), Ірини Боднар (Віце-президент ВАМС «Альтернатива-В»), Дмитра Дорошка (заступник голови Ради ВГЦ "Волонтер"), Світлани Сапіги (начальник відділу соціальних технологій Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді), мене і моїх колег із ВГЦ "ВОЛОНТЕР", які провели серію круглих столів по Україні для НДО та соціальних служб щодо обговорення Закону України "Про волонтерську діяльність".

докладніше

15

Sep
2012

15 вересня 2012 року волонтери допомагали у відкритті "Павлов-Фесту-2012". Дивіться фото з відкриття та приєднуйтеся до волонтерування. Фестиваль триває до 23 вересня!

докладніше

10

Sep
2012

Шанові друзі!!! ДУЖЕ ПОТРІБНІ ВОЛОНТЕРИ!!!! З 15 по 23 вересня у м. Києві пройде величезний Фестиваль людей з особливими потребами - "Павлов-Фест-2012". Сайт фестивалю - pavlov-fest.kiev.ua/

докладніше

09

Sep
2012

Благотворительный концерт «Музыка дарит надежду»: студенческие камерные оркестры из Харькова и Мексики объединились ради благотворительной цели – помощи онкобольным детям.

докладніше

08

Sep
2012

Дякуємо всім волонтерам, які 8 вересня 2012 року взяли участь у важливій для столиці події - організації відкриття Київського водного стадіону!

докладніше

05

Sep
2012

Оголошується набір волонтерів до участі у фокус-групах за темою «Волонтерство у соціальній роботі: рушійні сили людини». Модератор фокус-груп та дослідник – Вайнілович Наталія, викладач факультету соціології і права НТУУ «КПІ», тренер, арт-терапевт; досвід волонтерської роботи - більше 10-ти років. Просимо бути активними та реєструватися до участі!

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)