Новини

18

Jun
2012

Шановні волонтери! Увага!!! 25, 27 та 29 червня з 10.00 до 13.00 для вас відбудеться цикл занять на основі арт-терапії в межах навчального курсу для волонтерів "ШКОЛА АКТИВНИХ ВОЛОНТЕРІВ - SAVE".

докладніше

11

Jun
2012

З 1 січня 2012 року ВГЦ «Волонтер» за підтримки Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні розпочав реалізацію проекту «Профілактика ВІЛ/СНІД та ризикованої поведінки серед неповнолітніх в установах пенітенціарної системи України». Основною метою даного проекту є профілактика ВІЛ та ризикованої поведінки серед неповнолітніх, які перебувають у Київському СІЗО та Прилуцькій виховній колонії.

докладніше

10

Jun
2012

Європейський молодіжний парламент – Україна (ЄМП – Україна) з радістю оголошує набір волонтерів для другої частини Європейського Містечка в Києві (на період від 17 червня до 1 липня)! ЄМП – Україна завжди підтримував великі проекти, присвячені міжнародному культурному обміну та європейській інтеграції, і цей раз не є виключенням!

докладніше

10

Jun
2012

Шановні друзі! У нас діє група в соціальній мережі "ВКонтакті". Приєднуйтесь! Раді будемо бачити у групі всіх бажаючих займатися волонтерством, а також - наших дійсних волонтерів. У групі можна швидко обмінюватися новинами, враженнями про волонтерування, отрумувати відповіді на свої запитання! Чекаємо на Вас!

докладніше

06

Jun
2012

C 4 по 10 июня 2012 года - с 10:00 до 19:00 МБФ «INSHE ZHITTIA» приглашает всех желающих на IV МЕЖДУНАРОДНУЮ «ВЫСТАВКУ БЕЗ ГРАНИЦ!»

докладніше

01

Jun
2012

Сьогодні, 1 червня, неповнолітніх ув'язнених Київського слідчого ізолятору вітали з «Днем захисту дитини». Наші волонтери принесли дітям подарунки: ігри, книжки від ЮНІСЕФ, предмети особистої гігієни, солодощі.

докладніше

29

May
2012

Європейське містечко в Києві: набір волонтерів відкрито! Європейський молодіжний парламент – Україна (ЄМП – Україна) з радістю оголошує набір волонтерів для Європейського Містечка в червні, під час Євро 2012!

докладніше

29

May
2012

Представництво ООН в Україні запрошує Вас взяти участь в організації освітнього квесту з нагоди Всесвітнього дня навколишнього середовища в якості волонтерів та учасників!

докладніше

11

Apr
2012

Шановні друзі! Всі ті, хто надав заповнив анкету та висловив бажання приєднатися до когорти волонтерів! Запрошуємо ВАС на заняття «Школи волонтерів», які будуть відбуватися протягом наступних чотирьох тижнів, і після яких всі ви зможете більш кваліфіковано працювати в обраному напрямі.

докладніше

28

Mar
2012

Анастасія Бедзей із ВГЦ "Волонтер" розповіла про досвід роботи з дітьми вулиці.

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)