Новини

31

Jan
2012

31 січня 2012 року у м. Києві відбувся круглий стіл «Фонд розвитку громадянського суспільства: як використати кращий міжнародний досвід для України».

докладніше

25

Jan
2012

Указом Президента України №32/2012 «Питання сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» було утворено Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства до складу якої увійшла заступник голови ради ВГЦ "Волонтер", доцент, к. пед. наук Лях Тетяна Леонідівна.

докладніше

15

Jan
2012

Результати виконання проекту «Формування безпечної поведінки учнів під час спілкування в Інтернет-просторі» за кошти гранту Президента України.

докладніше

05

Jan
2012

Центр практичної психології та соціальної роботи управління освіти Луцької міської ради та представництво Українського фонду «Благополуччя дітей» поділилися досвідом упровадження настільної просвітницько-профілактичної гри "СТОП насильству!"

докладніше

21

Dec
2011

Дорогие друзья, с нами поделились своими успехами волонтёры, которые посещают Центр социально-психологической реабилитации на ул. Маяковского. Вот, что нам сообщила Ольга Шибанова о деятельности волонтеров...

докладніше

13

Dec
2011

Одним із важливих заходів, присвячених розвитку волонтерського руху в Україні, став круглий стіл «Проблеми організації діяльності волонтерських груп», який відбувся 13 грудня 2011 року у м. Києві.

докладніше

05

Dec
2011

Програма Волонтери ООН 5 грудня 2011 року оприлюднила Звіт про стан волонтерства в світі.

докладніше

21

Nov
2011

З 10 по 13 листопада 2011 року в рамках проекту «TESYA-Profesional» у Німеччині (м. Берлін) відбулася фінальна Міжнародна конференція на тему: «TESYA – Yes, they can! Концепція тренінгу попередження підліткової агресії: практичний досвід країн Європи». У конференції взяли участь члени нашої організації.

докладніше

20

Nov
2011

Шановні друзі! У ЧЕТВЕР, 24 ЛИСТОПАДА 2011 року, о 19.00, відбудеться зустріч з новачками, які бажають приєднатися до волонтерського руху. Ми чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Довженка, 2, к. 22 (у приміщенні Київського міського центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді).

докладніше

04

Nov
2011

Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» у партнерстві з Інститутом психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка 4 листопада 2011 року провів круглий стіл «Соціально-педагогічна робота з попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми». Цей захід став можливим завдяки проекту «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та співфінансується Європейським Союзом та ПРООН

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)