Новини

20

Nov
2011

Шановні друзі! У ЧЕТВЕР, 24 ЛИСТОПАДА 2011 року, о 19.00, відбудеться зустріч з новачками, які бажають приєднатися до волонтерського руху. Ми чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Довженка, 2, к. 22 (у приміщенні Київського міського центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді).

докладніше

04

Nov
2011

Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» у партнерстві з Інститутом психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка 4 листопада 2011 року провів круглий стіл «Соціально-педагогічна робота з попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми». Цей захід став можливим завдяки проекту «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та співфінансується Європейським Союзом та ПРООН

докладніше

02

Nov
2011

Благодійність в освіті: світові тенденції Автор: Український форум благодійників Що фінансуються світові благодійники, як вони координують свої зусилля на освітньому полі - все це у презентації директора Українського форуму благодійників Анни Гулевської-Черниш, представеній на тематичній зустрічі "Благодійність в освіті: реалії, реформування та розвиток”. Далі...

докладніше

28

Oct
2011

Три дня школьных каникул в Галерее «Соборной» звенели детские голоса. Обучались, принимали участие в выполнении групповых заданий, активно выполняли задания в маленьких группах, играли в игры, посвященные теме «здоровье». Занятия проводили специалисты Всеукраинского общественного центра "Волонтер" - Татяна Спирина и Татьяна Лях. Предлагаем познакомиться со статьей о результатах их деятельности!

докладніше

21

Oct
2011

14 – 16 жовтня 2011 року наші волонтери Бєлишева Настя, Бедзей Настя, Богач Галина, Гнилянська Оксана та Юрик Дмитро взяли участь у Десятому ювілейному заході для дітей-вихованців інтернатних заходів, що був організований Благодійним фондом «Дорога Майбутнього» та Міністерством культури та туризму України. Захід відбувся на 5-палубному пароплаві «Генерал Ватутін», що забравши учасників у Києві, прямував до Каніва. Власне, наші волонтери були запрошені БФ «Дорога Майбутнього» аби допомогти у проведенні розваг та конкурсів для дітей під час подорожі.

докладніше

18

Oct
2011

З радістю повідомляємо Вам про те, що стартував національний конкурс «Корпоративне волонтерство в Україні-2011». Фонд Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору України, програмою «Волонтери ООН», Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Корпусом Миру США та Українським форумом благодійників оголошують про старт національного конкурсу програм з корпоративного волонтерства.

докладніше

31

Aug
2011

Уперше про важливість ухвалення Закону України “Про волонтерські організації” громадськість почала говорити ще в 2003 році, тоді ж почали розробляти і перший проект документа. Однак у 2005 році тодішній Президент України Віктор Ющенко наклав на нього вето через значний спротив волонтерської спільноти. Остаточно закон було прийнято 19 квітня 2011 року, й одразу він викликав сильне обурення громадських організацій. Тобто власне тих, кому в першу чергу покликаний допомагати.

докладніше

26

Jul
2011

З 8.07.2011 по 10.07.2011 Центр «Волонтер» організовував виїзну Школу волонтерів. Метою Школи волонтерів було формування волонтерської команди з числа новачків та тих, хто вже має волонтерський «стаж», обмін досвідом, підведення підсумків волонтерської діяльності та планування.

докладніше

20

Jul
2011

Пропонуємо вашій увазі невеликий звіт за весняно-літній період 2011 року про діяльність волонтерів у київському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

докладніше

24

Jun
2011

Запрошуємо 24 червня 2011 р. взяти участь у круглому столі „Закон України „Про волонтерську діяльність”: сприяння розвитку чи створення перепон?”.

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)