Новини

18

May
2011

Участьу Міжнародній конференції в Москві.

докладніше

17

May
2011

Київська Фітнес Спілка запрошує всіх - всіх - всіх на Fitness-Sundays: свято здоров'я та спорту! 22 травня о 14.00 у парку ім. Тараса Шевченка (м. Київ)

докладніше

12

May
2011

З 13 по 21 травня у місті Києві відбудуться Інформаційно-консультативні акції з питань попередження ВІЛ/СНІД та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом. Заходи пройдуть у рамках всеукраїнської кампанії до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу.

докладніше

06

May
2011

Наші волонтери Козацькими шляхами

докладніше

23

Apr
2011

17-го квітня пройшла акція-майстер клас, що організовувався ВГЦ «Волонтер» сумісно з мистецькою групою «Salve»

докладніше

22

Apr
2011

Вітаємо людей, відданих важкій, проте дуже важливій справі! З 13-ою річницею від дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань!

докладніше

19

Apr
2011

Шановні колеги! Верховна Рада прийняла “Закон про волонтерський рух” 19 квітня 2011 року Верховна Рада України у другому читанні прийняла "Закон про волонтерський рух". Закону визначає правовий статус волонтера, волонтерської організації, їх права та обов'язки, принципи волонтерської діяльності, учасників цієї діяльності, види, засади та напрями здійснення волонтерської діяльності, джерела фінансування. Також, Законом передбачається врегулювання взаємовідносин між учасниками волонтерської діяльності та визначення державної політики у сфері волонтерської діяльності.

докладніше

12

Apr
2011

16 квітня, у суботу, з 10:00 до 15:00 буде проходити тренінг “Особливості використання мультфільмів у програмах профілактики ризикованої поведінки підлітків”. Участь - безкоштовна!

докладніше

04

Apr
2011

Проект Закону «Про волонтерський рух» № 5266 не передбачає для громадянського суспільства жодної державної підтримки. Цей законопроект несе тільки обмеження можливостей і нові ризики: державне фінансування бодай підготовки волонтерів не передбачується, а от витрати для організацій (особливо на обов’язкове страхування будь-яких волонтерів) та санкції пропонується збільшити.

докладніше

30

Mar
2011

Волонтери продовжують активно використовувати методику Форум-театру. Вистави форум-театру спрямовані на вирішення соціальних проблем. Волонтери програють для глядачів виставу з певною проблемною ситуацією. А далі ...

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)