Профілактика ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки серед вихованців притулків для неповнолітніх: збірка інформаційних, методичних, ілюстративних матеріалів для спеціалістів

Профілактика ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки серед вихованців притулків для неповнолітніх: збірка інформаційних, методичних, ілюстративних матеріалів для спеціалістів / За заг. ред. Т.В. Журавель, Т.Л. Лях; Авт.упор.: Безпалько О.В., Виноградова О.А., Журавель Т.В., Лозован О.М., Лютий В.П., Лях Т.Л. - К.: "Версо-04", 2004. — 120 с.

Видання підготоване у рамках проекту Всеукраїнського громадського центру “Волонтер” “Профілактика ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки серед вихованців притулків для неповнолітніх України” (за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді та Представництва Дитячого Фонду Об’єднаних Націй в Україні — ЮНІСЕФ).

Дана збірка зацікавить перш за все спеціалістів притулків для дітей та центрів соціально-психологічної реабілітації. В ній подано Програму профілактики ВІЛ/СНІДу та ризикової поведінки серед вихованців притулків для неповнолітніх, затверджену Міністерством України у справах сім’ї, дітей та молоді наказом № 692 від 05.11.2004р. та рекомендовану Республіканському комітету у справах сім’ї та молоді АР Крим, службам у справах неповнолітніх, центрам соціальних служб для молоді обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з метою запровадження відповідних занять з вихованцями притулків для неповнолітніх, ЦСПР для неповнолітніх та інших закладів їх соціального захисту.
Також подано інформаційні матеріали, що розкривають найважливіші аспекти проведення профілактичної роботи з вихованцями притулків для неповнолітніх, рекомендації щодо здійснення профілактичних заходів та добірку практичних завдань, ігор, казок тощо, рекомендованих для використання під час профілактичних занять.

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)