Оздоровлення ВІЛ-позитивних дітей (збір коштів тимчасово припинено)

Акція «Карпати для ВІЛ-позитивних дітей»

 

ВГЦ "Волонтер" підтримує акцію Київського міського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» - «Карпати для ВІЛ-позитивних дітей».

 

Сьогодні в м. Києві 40 ВІЛ-позитивних дітей від 8 до 14 років потребують оздоровчого відпочинку так само, як і будь-які інші діти-інваліди. Кліматичні умови Карпат, на відміну від дуже агресивного сонця ЮБК, найоптимальніше місце для оздоровлення дітей з слабкою імунною системою, але більшість родин,  в яких виховують ВІЛ-позитивних дітей, не в змозі оплатити оздоровлення дітей самостійно, що не  дозволяє  дітям покращити здоров'я під час літніх канікул.

 

За ініціативи Київського міського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» 1 березня 2011 року була розпочата благодійна акція «Карпати для ВІЛ-позитивних дітей» зі збору коштів для оздоровлення двадцяти ВІЛ-позитивних дітей в літній період в Карпатах.  Для цього необхідно 73 000 тисячі гривень. У рамках акції планується зібрати ці кошти, провести тендер серед баз відпочинку  Карпатських гір України і оздоровити 20 дітей.

 

Київське міське відділення Мережі ЛЖВ гарантує прозорість, об’єктивність у виборі бази відпочинку та доступ до фінансової та програмної інформації для донорів акції «Карпати для ВІЛ-позитивних дітей».

 

Ми звертаємося до кожного, кому не байдужа доля дітей, за підтримкою!

 

Надати допомогу може як юридична, так і фізична особа в будь-якій банківській установі на території України. Внесок на будь-яку суму є важливим для нас!


Адреса та телефони  Київського міського відділення Всеукраїнської благодійної організації  «Всеукраїнська мережа ЛЖВС»:

м. Київ  вул. Ново-Дарницька, 26-б тел. 044-566-96-73,044-576-60-74 (лівий берег),

м. Київ вул. Порика, 13-б, тел.044-228-56-91 (правий берег)

  


Реквізити для надання допомоги:

 

  

КМВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

 

Р/р № 26003287992. МФО380805

Банк «Райффайзен Банк Аваль»

Код ЄДРПОУ 34618692

Призначення платежу:  «Благодійний внесок на оздоровлення дитини-інваліда»

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)