Представництво міжнародної організації «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні

 Представництво міжнародної організації

«Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні

 

Організація "Право на здоров’я" (HealthRight International), заснована у 1990 році групою лікарів-волонтерів, включно з покійним доктором Джонатаном Манном, є міжнародною організацією, що працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини там, де існує загроза для здоров’я людини внаслідок порушення її прав та громадянських свобод.

 

З моменту заснування організації "Право на здоров’я" (HealthRight International) у 1990 році покійним Др. Джонатаном Манном, організація реалізовувала свої програми у більш, ніж 30 країнах світу, і сьогодні працює у країнах Азії, Африки, Східної Європи та в США.

 

 

Свій перший проект в Україні організація запровадила у липні 2005 року. Сьогодні Представництво "Право на здоров’я" (HealthRight International) в Україні реалізує програми сфокусовані на ВІЛ-позитивних, наркозалежних жінках, їх дітях, дітях вулиці та вуличній молоді у тісній співпраці з місцевими партнерами, зокрема з Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ), Міністерством України у справах освіти і науки, молоді та спорту, Міністерством соціальної політики України, Міністерством охорони здоров`я України, іншими міжнародними та українськими неурядовими організаціями.

 

Веб-сайт організації: http://www.healthright.org.ua

 

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)