Електронні посібники Ресурсного центру ГУРТШановні друзі, пропонуємо вам електронні посібники ГУРТа: 


 

 

Ресурсний центр ГУРТ – це національний центр суспільної інформації та експертизи. Розвиваючи громадянське суспільство з 1995 року ми віддані покращенню України.

ГУРТ працює для свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях.

ГУРТ бере активну участь в демократичних суспільних перетвореннях в Україні використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства і стає визнаною комунікаційною та ресурсною платформою, а також базою знань для інститутів громадянського суспільства та лідерів громад.

Портал ГУРТ – є визнаним лідером у поширенні суспільно важливої інформації, а також ресурсним та комунікаційним майданчиком №1 для лідерів громадських організацій та активістів громад в Україні. Відвідуваність порталу перевищує 50 тисяч унікальних користувачів на місяць, на порталі зареєстровано біля 5000 суспільно активних громадян з усіх куточків України.

Навчальні програми Ресурсного центру ГУРТ пропонують представникам організацій громадянського суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу практичні знання та сучасні навички з менеджменту та комунікацій.

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)