Семінар-нарада для соціальних працівників та волонтерів проекту 6-7.10.2012

Семінар-нарада для спеціалістів та волонтерів проекту "Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ"

 

6-7 жовтня 2012 року

 

З метою обговорення мети та стратегічних завдань проекту "Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ", а також  функціональних обов’язків залучених до його реалізації соціальних працівників та волонтерів, 6 - 7 жовтня 2012 року відбулася семінар-нарада на базі ВГЦ "Волонтер". У семінарі-нараді взяли участь кваліфіковані спеціалісти та досвідчені волонтери, які працюватимуть у містах Києві та Білій Церкві.

  
У комфортній та дружній атмосфері учасники та ведучі заходу (члени команди проекту) обговорили завдання проекту загалом та визначили конкретний план заходів у його межах  зокрема.
 
Протягом першого робочого дня учасники обговорювали такі головні проблеми, від ефективності розв'язання яких буде залежати успішність реалізації проекту:
  • залучення лідерів учнівського самоврядування у ПТНЗ до здійснення профілактики ВІЛ та мотивування до ДКТ;
  • профілактична робота з підлітками, які стоять на обліку у КВІ, КМСД та ССД;
  • система проведення групових та індивідуальних мотиваційних консультацій щодо здачі тесту на ВІЛ та отримання інших медико-соціальних послуг підлітками;
  • механізм переадресації та супроводу підлітків для отримання медико-соціальних послуг;
  • можливості та шляхи мотивування підлітків до тестування на ВІЛ та сприяння здачі тесту;
  • удосконалення координаційної діяльності з питань профілактики ВІЛ серед ПГР на базі двох міст, в яких реалізуватиметься проект.
 
Протягом другого робочого дня спеціалісти та волонтери м. Києва та м. Біла Церква планували свою діяльність на перший рік реалізації проекту по містам. Плани роботи були настільки детальними, що вони ледь вмістилися на декілька аркушів фліпчартового паперу та включали в себе заходи, починаючи з підписання угод з агенціями та службами, які залучені до реалізації проекту, та завершуючи проведенням конкретних  заходів як з підлітками, так і зі спеціалістами в цих агенціях.
  
Обговоривши та затвердивши плани роботи спеціалістів та волонтерів м. Києва та м. Біла Церква, учасники зрозуміли, що їх чекає великий масив цікавої, кропіткої та об’ємної, проте дуже корисної для громади роботи. За словами одного з учасників, завдання нашої роботи, яку ми будемо виконувати протягом 2-ох років, буде полягати у «розчищенні джерела, з якого в майбутньому нам потрібно буде пити воду». Цей вислів досить символічно ще раз підкреслив розуміння командою необхідності докладання максимальних зусиль до формування саме у дітей та молоді цінності здоров'я та життя, яку б вони зуміли зберегти та передати своїм нащадкам.
 
 
Фото з семінару можна переглянути ТУТ.
 
 

 

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)