Консультації з підлітками, які перебувають на обліку, та їх батьками щодо участі неповнолітніх у групових мотиваційних консультаціях з питань профілактики ВІЛ та ризикованої поведінки

Консультації з підлітками, які перебувають на обліку, та їх батьками щодо участі неповнолітніх у групових мотиваційних консультаціях з питань профілактики ВІЛ та ризикованої поведінки 

 


З 12 по 16 листопада 2012 року у КВІ м. Києва проходять консультації з підлітками, які перебувають на обліку, та їх батьками щодо участі неповнолітніх у групових мотиваційних консультаціях з питань профілактики ВІЛ та ризикованої поведінки (у межах проекту «Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ», що реалізується за підтримки ЮНІСЕФ).

 

Така зустріч 13 листопада 2012 р. пройшла на базі відділу кримінально-виконавчої інспекції  Дніпровського району. Зустріч провели начальник зазначеного відділу КВІ, Оксана Петрук, голова виконкому Центру «Волонтер», Тетяна Журавель, головний спеціаліст Служби у справах дітей КМДА, Володимир Вовк. У зустрічі взяли учать 13 підлітків та їх батьків, яким було представлено актуальність впровадження програми з питань профілактики ВІЛ-інфекції та ризикованої поведінки загалом, її зміст, умови участі підлітків у програмі.

 

 

Основні питання, які будуть розглядатися під час занять у межах Програми, такі:

 

  • Що таке цінності? Які існують загальнолюдські цінності? Здоров’я як одна з найважливіших цінностей людини.
  • Що таке ВІЛ? Як розвивається ВІЛ в організмі людини? Які відмінності між ВІЛ та СНІД? Які є шляхи передачі ВІЛ-інфекції? Якими можуть бути наслідки ВІЛ для життя та здоров’я людини? Які є ефективні способи захисту від ВІЛ?
  • Що таке залежність? Які види залежності існують? Що таке «психоактивні речовини»? Які ризики та наслідки від вживання психоактивних речовин для людини? Де можна отримати кваліфіковану допомогу у разі вживання психоактивних речовин?
  • Що таке ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом)? Які ризики несуть у собі ІПСШ для організму молодої людини?
  • Що таке тестування на ВІЛ? Якою є процедура тестування на ВІЛ? Де можна пройти безкоштовно та анонімно тест?
  • Що таке безпечна поведінка? Які є шляхи досягнення безпечної поведінки щодо здоров’я? 

 

 

Загальна кількість занять у межах Програми – 8. Одне заняття триватиме 1 год. 45 хв. Заняття проходитимуть один раз на тиждень у вільний від навчання / роботи час.

 

 

Батьки заповнили відповідні анкети щодо участі дітей у програмі та 9-ть неповнолітніх з числа присутніх було включено до складу груп, заняття з якими розпочнуться вже на наступному тижні.

 

 

 

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)