Віктор Мазур, 18 років (збір коштів закрито)

Віктор Мазур. 18 років. Рак крові. Не вистачає коштів на лікування.

 

Друзі! До Центру "Волонтер" звернулася жінка з проханням про допомогу у зборі коштів на лікування свого єдиного сина. Хлопцеві 18 років.
Діагноз: рак крові. Документ, який підтверджує діагноз, є.

 

Березень, 2013

Днями, а саме 2 березня, я зустрічалася з Світланою, мамою хлопця.

Зі слів мами, Світлани Мазур:
«Віктор народився у 8 квітня 1994 року у смт. Смотрич Дунаєвського району Хмельницької області.
Хлопець захоплювався футболом та загалом спортом, до 18 років ніколи не хворів та тим паче не знав, що таке лікарня. У листопаді 2012 року Віктор, студент другого курсу Національної академії внутрішніх справ України, завжди бадьорий та активний, почав відчувати слабкість, постійну втому, сонливість, почав худнути. Приїхав додому, до батьків у Хмельницьку обл., де й 2 січня 2013 року звернулися до лікарні. З районної направили в обласну, де й після обстеження поставили діагноз: гострий лімфобласний лейкоз типу В. Після цього аналізи були направлені в онкоцентр на дообстеження, яке підтвердило цей діагноз.
Зараз Вітя проходить лікування в Києві, в Міській клінічній лікарні № 9, гематологічному відділенні №1. З січня по 1 березня вже пройшов чотири хіміотерапії, про те, скільки ще потрібно, лікарі точно сказати не можуть, з 4 березня починається новий курс хіміотерапії, на який потрібно близько 10 000 грн.
Звертаємося до небайдужих людей допомогти закінчити лікування».


Батьки Віктора звичайні українці, люди з села. Після закриття у смт. Військової частини батько Віктора, Василь Олександрович, не працює, перебивається періодичними заробітками. Мама, Світлана, також зараз не працює, вже третій місяць перебуває у Києві, проживаючи у рідних, майже цілодобово знаходиться з сином. Батьки мають господарство, продають все, що можна продати, наразі, за 2 місяці витрачено вже 30 000 грн. батькам дуже потрібна підтримка.
Віктору 18 років, а як відомо «дорослим» дітям бажаючих допомагати не так вже й багато… Однак я дуже прошу вас відгукнутися, навіть зовсім незначна сума, перерахована Вами, допоможе. Адже небайдужих, я вірю, багато і разом можна і потрібно допомагати.

 

Червень, 2013

Друзі, Віктор Мазур, про збір коштів на допомогу якому ми вже оголошували, через декілька днів починає новий курс хіміотерапії. Сім'ї ДУЖЕ потрібна фінансова підтримка, адже всі кошти вже вичерпано на лікування та підтримку хлопця у періодами між лікувальними курсами. Мама Світлана звертається про допомогу. Дуже просимо не бути байдужими та, по можливості, підтримати дитину (навіть мінімальна, на Ваш погляд, сума можу стати важливою у питаннях порятунку життя)!

 

Як можна допомогти:

Перерахувати благодійну допомогу на лікування хлопця можна на картковий рахунок батька:
ПриватБанк
Картковий рахунок: 5577 2126 0086 8452
Отримувач: Мазур Василь Олександрович (батько)За додатковою інформацією можна звертатися до мене, голови виконавчого комітету ВГЦ «Волонтер», Журавель Тетяни, тел. 063 433 87 36.
Тел. Мами, Світлани: 097 233 03 40.

 

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)