Менеджмент волонтерських груп від А до Я

Пропонуємо Вашій увазі навчально-методичний посібник "Менеджмент волонтерських груп від А до Я"

 

 

Менеджмент волонтерських груп від А до Я : навч.-метод. посібник / За ред. Т. Л. Лях ; авт.-кол.: З. П. Бондаренко, Т. В. Журавель, Т. Л. Лях та ін. – К. : Версо-04, 2012. – 288 с.


Видання цього посібника та успішні практики, описані в ньому, стали можливими завдяки проекту «Підготовка організаторів волонтерських груп», який реалізовував Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» у 2011 – 2012 рр. Мета проекту – покращення менеджменту волонтерської діяльності в Україні шляхом підвищення компетентності спеціалістів ВНЗ, соціальних служб та НДО, які організовують і скеровують роботу волонтерських груп. Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. За можливість втілити свої методичні задуми в життя ми щиро дякуємо Посольству США в Україні.

Користуючись нагодою, хотілося висловити вдячність людям, чиї дії надихали нас більше мріяти, вчитися більшого, робити більше і ставати кращими: Світлані Сапізі, Сергію Решетову, Ользі Безпалько, Ользі Плахотнік, Дмитру Дорошку, Валерію Петровичу.


Рекомендовано до друку Вченою Радою Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка (протокол 10 від 11.06.2012 року).

 

 

 

 

 

 

Анотація

 

 

 

 

На сторінках посібника ви знайдете факти історії благодійності у світі та в Україні, наукові підходи до класифікації волонтерів, інформацію про міжнародний волонтерський рух, нормативно-законодовачу базу волонтерської роботи, зміст і напрями діяльності волонтерських груп, організаційно-технологічні основи волонтерської діяльності. До кожного його підрозділу запропоновано перелік орієнтовних завдань для самостійної роботи. Зміст посібника доповнюють словник основних понять, табличні матеріали, додатки, тести. Також посібник може зацікавити викладчів вищих начальних закладів, активістів громадських організацій, представників соціально відповідального бізнесу, працівників державних організацій, орієнтованих на роботу з населенням і просто людей, які цікавляться тим, як зробити наше суспільство кращим.

 

 

 

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)