Презентація результатів реалізації проекту у м. Мюнхен - 10.12.2014

Презентація результатів реалізації проекту "Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ"
 
м. Мюнхен (Німеччина)
10.12.2014


10 грудня 2014 року в м. Мюнхен (Німеччина) на базі Українського Вільного Університету відбулась доповідь старшого соціального працівника проекту, докторанта факультету філософії УВУ, кандидата педагогічних наук, начальника циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України на тему: "Пенітенціарна система України: історія та сучасність".

 

У своїй доповіді Сергій Замула окреслив загальні аспекти діяльності пенітенціарної служби України, висвітлив сучасні статистичні дані та ознайомив присутніх із досвідом власної наукової та практичної діяльності.

 

Доповідачем також було презентовано результати реалізації соціального проекту «Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ» за підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

 

 

Більше фото ТУТ

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)