Загальна інформація

 

Історія організації:  Свою діяльність Центр розпочав у 1997 році на базі  Київського туристичного клубу “ДЮК-78”. 
 

Ініціативна група молодих людей, серед яких були педагоги, психологи, службовці, історики, журналісти об’єдналась заради спіль но ї реалізації своїх ідей та поширення засад добровільництва в Україні на благо розвитку суспільства. Ще до офіційної реєстрації організації у організації діяв ряд програм, які потім сформувались у три основних напрямки діяльності Центру.

 
 
 
Ранні програми центру: 
  • "Літери в граніті" - пошуково-дослідницька програма збереження культурної спадщини;
  • "Дворові майданчики" - організація дворових футбольних змагань між підлітками у мікрорайонах міста Києва;
  • Волонтерська тренінгова служба "Бар'єр" - профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі за методикою "рівний - рівному";
  • Програма вивчення міжнародного досвіду волонтерської діяльності та організації соціально-педагогічної роботи з молоддю.
 
 
Офіційно зареєстровано організацію Міністерством юстиції України 16 грудня 1998 року, рішення №1104.
 

 
 Напрями діяльності:
 
“Я і довкілля” - взаємодія людини і природи, вирішення екологічних проблем, вивчення та збереження культурних та історичних пам’яток, природоохоронна діяльність, дослідницько-пошукова робота.

 

“Я і людина” - розвиток та саморозвиток людини, вирішення проблем інтеграції у суспільство та адаптації до умов сучасного життя різних категорій підлітків та молоді, сприяння вихованню та розвитку лідерських якостей, створення умов для соціальної реабілітації та адаптації людей з особливими потребами, сприяння самореалізації творчої та обдарованої молоді

“Я і міжнародне товариство” - сприяння інтеграції України у міжнародне співтовариство шляхом взаємопроникнення культур, традицій, налагодження взаєморозуміння між людьми різних національностей віросповідань, політичних поглядів на особистісному рівні, під час проведення спільних міжнародних заходів, акцій, а також у ході реалізації спільних проектів, програм.

 

Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)