Анонси

15

Nov
2013

Розвиваємо волонтерський рух на Київщині!

докладніше

06

Nov
2013

6 листопада 2013 року Український форум благодійників у рамках програми «Відверті розмови про благодійність» проводить тематичну зустріч «Волонтерська діяльність в Україні: чи можливий розвиток?». Наш експерт - Тетяна Лях розвовість про ситуацію, яка склалася у галузі волонтерства в зв"язку із прийняттям ЗУ "Про волонтерську діяльність", а також доповість про результати громадського обговорення правок до цього закону. Дякуємо Українському форуму благодійників за допомогу у покращенні українського законодавства щодо волонетрської діяльності!

докладніше

12

Oct
2013

до 10 листопада 2013 року триває набір волонтерів і хостес, для організації фінальної частини дитячого музичного конкурсу Євробачення яке пройде в Україні, в м.Києві.

докладніше

29

Apr
2013

Благотворительный фестиваль БЛАГОФЕСТ «СЛАДОСТЬ В РАДОСТЬ»™ приглашает волонтеров взять участие в подготовке и проведении фестиваля 25-26 мая в музее архитектуры Пирогово

докладніше

26

Jan
2012

31 січня з 10:00 до 11:30 у Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться презентація стратегічних планів Міжнародного фонду “Відродження” на 2012 рік.

докладніше

26

Jan
2012

Пропонуємо Вам та Вашій організації прийняти участь у майстер-класі Руслана Краплича "Спонсоринг і PR у фандрейзингу"

докладніше

26

Jan
2012

Ти працюєш у команді? Більшість завдань робиш за допомогою Інтернет? Часто обмінюєшся інформацією і даними з колегами та партнерами? Хочеш дізнатись, як спільні завдання робити більш просто і швидко? – Дізнайся про можливості безкоштовних Інтернет-інструментів, якими користуються люди в усьому світі, як для бізнесу, так і у громадській роботі.

докладніше

26

Jan
2012

Пост у блозі – не прес-реліз, не звіт і не замітка з події. Це публіцистика, це Ваша особиста точка зору, яка базується на яскравому факті, події, роздумах над рядом подій, над суттю певного явища. Темою блогозапису може бути Ваша ідея, «крик душі», «повчання дітям», провокаційна думка, аналіз помилок, фотофакт із коментарем, відеозвернення тощо. Мова блогу близька до розмовної, в ній немає штампів і канцеляризмів. Блог повинен спонукати до обговорення.

докладніше

23

Dec
2011

Оголошено набір на тренінг "Сприяння соціальному підприємництву"

докладніше

15

Dec
2011

Каждый из нас сегодня может легко и просто стать волшебником для ВИЧ-позитивных детей!

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)