Оголошено набір на тренінг "Сприяння соціальному підприємництву"

23

Dec
2011

 

Оголошено набір на тренінг "Сприяння соціальному підприємництву"

29.11.2011  Автор: Богдан Шуба

Оголошено набір на тренінг "Сприяння соціальному підприємництву"

Консорціум партнерів у складі Британської Ради в Україні,Фонду Східна Європа“PricewaterhouseCoopers” в Україні,“Ерсте Банку”Українського фонду підтримки підприємництва й Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” оголошує набір учасниківтренінгової програми “Сприяння соціальному підприємництву” (Київ, 23-27 січня 2012 року).

Мета тренінгу: 
- ознайомити учасників із роботою соціальних підприємств; 
- дати відповіді на питання, чому й навіщо їх засновують; 
- допомогти розробити проект соціального підприємства (бізнес-план); 
- надати консультаційну підтримку учасникам після завершення тренінгу для успішного втілення теоретичних знань на практиці.

Для участі у тренінгу слід надіслати заповнену анкету учасника та супровідний лист із обґрунтуванням мотивації для участі у програмі до 23 грудня 2011 року на електронну адресу SE@irf.kiev.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою “Набір учасників тренінгу”. Підтвердження участі у програмі буде надіслано відібраним учасникам до 15 січня 2012 року.

Антикризова гуманітарна програма
Катерина Смаглій
(044) 486 25 96
smagliy@irf.ua 

***

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

ДЖЕРЕЛО


назад до списку анонсiв
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)