Як стати автором БЛАГОблогу?

26

Jan
2012

 

Як стати автором БЛАГОблогу?

19.01.2012  Автор: Український форум благодійників

Як стати автором БЛАГОблогу?

Пост у блозі – не прес-реліз, не звіт і не замітка з події. Це публіцистика, це Ваша особиста точка зору, яка базується на яскравому факті, події, роздумах над рядом подій, над суттю певного явища. Темою блогозапису може бути Ваша ідея, «крик душі», «повчання дітям», провокаційна думка, аналіз помилок, фотофакт із коментарем, відеозвернення тощо. Мова блогу близька до розмовної, в ній немає штампів і канцеляризмів. Блог повинен спонукати до обговорення.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто публікувати текст, фото чи відео саме у блозі, уявіть, як Ви читаєте/показуєте свій запис на сцені невеликого клубу. У залі як знайомі, так і люди, яких Ви вперше бачите. Чи цікаво їм, чи зрозуміло? Чи є запитання, альтернативні думки, шум схвалення чи, навпаки, критики? Якщо відповідь «так», читайте, як стати автором блогу "Україна філантропічна".

Для цього зробіть усього 4 кроки:

  1. Ознайомтеся з редакційною політикою порталу «Український форум благодійників».
  2. Створіть перший блогозапис.
  3. Надішліть Ваш перший блогозапис і дані про реєстрацію (логін, ім’я та прізвище або e-mail) на info@ufb.org.ua з темою «Стати автором блогу».
  4. Упродовж дня перевірте, чи опубліковано Ваш пост у блозі «Україна філантропічна». Якщо відповідь позитивна, заходьте до Вашого профілю у блозі, створюйте і редагуйте Ваші записи.

Виникли проблеми чи запитання? Звертайтеся!

Ілюстрація: flashua.com


назад до списку анонсiв
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)