Тематична зустріч «Волонтерська діяльність в Україні: чи можливий розвиток?»

06

Nov
2013

 

Тематична зустріч «Волонтерська діяльність в Україні: чи можливий розвиток?»

06.11.2013

 6 листопада 2013 року Український форум благодійників у рамках програми «Відверті розмови про благодійність» проводить тематичну зустріч «Волонтерська діяльність в Україні: чи можливий розвиток?».

Зустріч відбудеться з 15:00 до 17:00 у приміщенні Представництва Організації Об`єднаних Націй  в Україні (вул. Кловський узвіз, 1, Київ).

Мета зустрічі: обговорити ситуацію, що склалася навколо нормативно-законодавчого забезпечення* волонтерської діяльності в Україні, та визначити можливі кроки щодо її поліпшення.

* 2 вересня 2013 року був виданий Наказ Президента України № 473/2013 «Про внесення змін до деяких указів Президента України щодо волонтерської діяльності». Даний документ зобов’язую кожну організацію (як некомерційну так і комерційну, яка працює з волонтерами) для подальшої роботи отримувати статус волонтерської організації у Міністерстві соціальної політики України. Такі зміни створюють перешкоди для роботи місцевих неприбуткових організацій, майже унеможливлюють розвиток корпоративного й міжнародного волонтерства в Україні, а також блокують роботу волонтерів при закладах сфери охорони здоров’я, державних закладах соціального сфери тощо.

Під час зустрічі планується обговорення таких питань:

·   Наказ Президента України №473/2013 «Про внесення змін до деяких указів Президента    України щодо волонтерської діяльності»*: чи потрібно терміново вносити зміни до Наказу?

·   Зміни до Закону України «Про волонтерську діяльність»**, розроблені восени 2012 року: чи потребують вони доопрацювання?

·   Розробка стратегії адвокаційної кампанії щодо просування необхідності законодавчих змін та розподілення ролей між ключовими гравцями.
 
Більш детальну інформацію про захід можна отримати за телефоном 066 767 63 51 – Дар’я Непочатова. Просимо повідомити про можливість Вашої участі у зустрічі не пізніше 3 листопада 2013 року за номером 425 92 94 або електронною поштою dasha.nepochatova@ufb.org.ua.
 
 

Автор: Український форум благодійників


назад до списку анонсiв
Прокоментувати цей запис
Тут ще немає коментарів

 

Введіть код, який вказаний на зображенні 

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)