Анонси

13

Dec
2011

Благодійність у спорті: НА СТАРТ! УВАГА! РУШ!

докладніше

13

Dec
2011

Одним із важливих заходів, присвячених розвитку волонтерського руху в Україні, став круглий стіл «Проблеми організації діяльності волонтерських груп», який відбувся 13 грудня 2011 року у м. Києві.

докладніше

31

Mar
2011

31 березня 2011 року Український форум благодійників у співпраці з Конгресом національних громад України проводить тематичну зустріч "Благодійність як інструмент для захисту, збереження та розвитку етнокультурних традицій в Україні".

докладніше

30

Mar
2011

ТРЕНІНГ «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ» Під час тренінгу будуть презентовані ключові компоненти управління проектом, його принципи.

докладніше

16

Mar
2011

Рюкзак, дорога та пригоди, нові люди, інтонації та звуки незвичної мови, нові зірки над головою і ще небачені міста... Цікаво?

докладніше

20

Feb
2011

Гранти на захист прав людей з обмеженими можливостями. Окремі організації чи партнерства можуть подавати заявки на гранти терміном дії 12 місяців і розміромвід 5000 до 20 000 доларів США.

докладніше

17

Feb
2011

Грантовий відділ Посольства США оголошує конкурс проектів, метою яких є проведення суспільної інформаційної кампанії та практичних ініціатив, покликаних розширювати розуміння поняття «довкілля», включно з дотичними аспектами, які можуть мати вплив на здоров’я людини, життя громади, на довкілля загалом. Проекти мають складатися з ряду публічних заходів, які б поглиблювали знання про екологію і розвивали екологічний підхід до життя. Одним із компонентів проекту може бути проведення заходів до святкування Міжнародного року лісів, Дня води, Дня землі, Міжнародного дня довкілля тощо.

докладніше

11

Feb
2011

Всеукраїнський центр волонтерів 2012 покликаний активізувати та привернути увагу громадськості до підготовки волонтерів на фінальній частині європейської першості з футболу 2012 року , що проходитиме у чотирьох містах України: Києві, Львові, Донецьку та Харкові і містах Польщі: Варшаві, Познані, Гданську та Вроцлаві.

докладніше

07

Feb
2011

Оголошується конкурс для громадських організацій на запрошення волонтера Корпусу миру за Проектом розвитку громад. Волонтери цього Проекту співпрацюють з неурядовими організаціями, благодійними фондами, бібліотеками, музеями, органами місцевого самоврядування, місцевими органами державної влади, державними центрами зайнятості та підвищення кваліфікації, навчальними закладами.

докладніше

05

Feb
2011

Набор волонтеров на волонтерские программы в Европу

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)