Анонси

02

Feb
2011

Що це таке? Інтернет добровольці - люди, які витрачають свій час і використовують навички по Інтернету, вільно і без фінансових міркувань, в інтересах суспільства.

докладніше

09

Jan
2011

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує взяти участь у п’ятомуКонкурсі малих грантів 2011 Запрошує до участі громадські (неприбуткові) організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних та невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок до розвитку громадянського суспільства в Україні та взяти активну участь в демократичних процесах у своєму оточенні як на локальному, так і на державному рівні.

докладніше

28

Dec
2010

Фонд Віктора Пінчука оголошує конкурс на участь в 5-му українському семінарі «Відповідальне лідерство» проекту Аспен-Україна

докладніше

10

Dec
2010

Український форум благодійників запрошує Вас на чергову Відверту розмову «Україна. Релігія. Благодійність», яка відбудеться 10 грудня, 2010 року з 10:00 – 12:30 у приміщенні галереї Фонду сприяння розвитку мистецтв (вул. Фролівська, 1/6, м. Контрактова площа).

докладніше

03

Dec
2010

З 7 по 15 грудня у Галереї Фонду сприяння розвитку мистецтв (вул. Фролівська, 1/6, м. Контрактова площа) пройде фотовиставка Українського форуму благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

докладніше

30

Oct
2010

5 грудня відбудеться святкування Міжнародного дня волонтерів. Кожного року волонтери в усьому світі відзначають цю подію по-різному: проводять мітинги, паради, екологічні та інформаційні кампанії, реалізують громадські волонтерські проекти, надають безкоштовну медичну допомогу, тощо. Головною метою цього дня є визнання зусиль волонтерів та підвищення обізнаності громадськості про внесок волонтерів у розвиток суспільства.

докладніше

30

Oct
2010

МДЦ «Артек» запрошує на роботу молодих та енергійних педагогів (студентів, аспірантів) у віці від 19 до 25 років

докладніше

30

Oct
2010

Підвищення кваліфікації для соціальних працівників та менеджерів ВІЛ-сервісних організацій

докладніше

15

Jun
2010

Швейцарсько-український проект Bergwaldprojekt запрошує вас долучитися до роботи міжнародних волонтерських таборів, що відбуваються у мальовничих гірських місцевостях Закарпаття. У програмі таборів – ознайомлення із проблемами гірсько-лісової екосистеми Карпат та практичні роботи у співпраці з фахівцями Брустурянського лісомисливського господарства та Ужанського національного природного парку (прокладення лісових стежок, будівництво перепадів та годівниць для тварин, догляд за деревами, тощо).

докладніше

14

Jun
2010

AKTYWACJA.pl - освітній проект, організований Фондом Humanity in Action Польща для майбутніх лідерів в Білорусі, Литві, Україні і Польщі. Участь у Програмі дасть молодим людям з одного боку уявлення про права національних і етнічних меншин, приклади їхнього порушення, а також успішного виходу з таких ситуацій і методи запобігання ним. З іншого боку, завдяки досвіду і навичкам, отриманим під час Програми, реалізації проекту з прав національних меншин, учасники будуть ставати професіоналами в цій галузі.

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)