Анонси

15

Mar
2010

Конкурс малих грантів 2010, оголошений Представництвом фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Останній термін подачі проектих заявок - 15.03.2010.

докладніше

15

Mar
2010

Польсько-Американський Фонд Свободи (Спонсор програми) і Польсько-Американська Комісія Фулбрайта (Адміністратор програми) оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2010/2011 навчальному році. Програма адресована молодим лідерам з вищою освітою, зацікавленим у розвиткові демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні. Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

докладніше

10

Mar
2010

Оголошено набір учасників до міжнародного проекту «Академія політичної освіти «Ходімо разом!». Проект, який реалізовується Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Демократичний Альянс» у співпраці з партнерами зі Швеції, спрямований на збільшення кількості ціннісних та компетентних молодих людей, готових взяти на себе відповідальність за демократичний та безкризовий розвиток України.

докладніше

07

Mar
2010

У Києві пройде StudCamp 2010 StudCamp 2010 - це перша конференція, присвячена розвитку молоді, покликана показати можливості оточуючих технологій та виявити особисті можливості, та найголовніше - дати «інструменти» для розвитку. Основна ідея заходу: «Ми даємо інструменти для розвитку!» Подія відбудеться 7 березня 2010 року в Києві та збере більше, ніж 400 студентів зі всієї України, провідних спеціалістів у області медіа та інформаційних технологій, студентського самоврядування, особистісного розвитку та Інтернет технологій.

докладніше

06

Mar
2010

Конкурс міні-грантів „Студентська ініціатива” проводиться тернопільською міською молодіжною громадською організацією “Німецька молодь” в рамках проекту dopomoha.org. Мета проекту dopomoha.org - створити місток між потенційними меценатами та спонсорами і тими хто потребує допомогу. Відродити кращі меценатські традиції міста та довести що меценатом може бути кожен. Зосередити комплексну інформацію соціального характеру та надавати тим хто її потребує. Мета конкурсу: активізація та підтримка громадських ініціатив направлених на підтримку сталого розвитку студентського самоврядування Тернополя і області.

докладніше

04

Mar
2010

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «Сос дитяче містечко» Проект “Профілактика соціального сирітства» м. Київ проводить засідання круглого столу на тему: «Актуальні проблеми підтримки материнства та дитинства» 4 березня 2010 року

докладніше

01

Mar
2010

Оголошено конкурс на отримання грантів Президента України та Премії Кабінету міністрів України для обдарованої молоді

докладніше

01

Mar
2010

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс для громадських організацій, що знаходяться в Києві! Шановні колеги! УГСПЛ шукає партнерів для проведення заходів, присвячених правам людини, в рамках фестивалю документального кіно з прав людини Docudays.ua-2010.

докладніше

22

Feb
2010

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень запрошує активних молодих громадян з Житомирської, Сумської та Чернігівської областей взяти участь у «Школі аналітики».

докладніше

20

Feb
2010

Польсько-Німецько-Український форум Tri.net пропонує платформу для досвідчених спеціалістів з міжнародних організацій та громадських об’єднань з Польщі, Німеччини та України. Форум надає можливість посилити існуючу співпрацю, познайомитися з новими партнерами та обмінятися досвідом тристоронньої співпраці.

докладніше

e-mail: ten_z@ukr.net

м. Київ,
вул. Довженка, 2, кім. 53
(у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді)